پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان جیرفت:

عملیات نمایشی آزادسازی گروگان توسط نیروهای نوپو در جیرفت برگزار می شود

۱۵ مهر ,۱۳۹۲ ساعت: ۱۲:۱۵
کد مطلب : 11068 پرینت
 

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان جیرفت گفت: به منظور نمایش اقتدار نیروهای یگان ویژه انتظامی و به مناسبت هفته ناجا عملیات نمایشی آزادسازی گروگان توسط نیروهای نوپو(یگان ویژه) در جیرفت برگزار می شود.

نوپو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس:سرهنگ ابراهیمی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در سال های اخیر خدمات ارزشمندی در ایجاد و ارتقاء احساس امنیت در جامعه داشته اظهار داشت: این خدمات پیشرفت چشمگیری داشته تا جایی که موجبات رضایتمندی مردم ،ارتقاء شاخص های امنیتی و رضایت مقام معظم رهبری را به دنبال داشته است.

وی افزود: واحد نوپو نیروی انتظامی متشکل از نیروهای زبده و گلچین از نیروهای یگان ویژه پاسداران ناجاست که ضمن فراگیری آموزش هایی نظیر دفاع شخصی، سلاح کشی، انواع راپل، تیراندازی، چتربازی و… آمادگی لازم برای اجرای ماموریت های خاص از قبیل گروگانگیری را فرامی گیرند. نوپو یا نیروی ویژه، به صورت شبانه روزی آمادگی ورود به موضوعاتی این چنینی را داراست.

ابراهیمی افزود: به منظور نمایش اقتدار این نیروها روز چهارشنبه ۱۷ مهر ماه ساعت ۱۵ تا ۱۷ عصر در محل میدان شاهد شهر جیرفت عملیات نمایشی آزاد سازی گروگان توسط نیروهای نوپو(یگان ویژه) استان کرمان برگزار می گردد و از همین جا از کلیه شهروندان جهت تماشای این برنامه دعوت می نمائیم.

 
 
اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
 

*

نظر سنجی

در سفرهای عیدانه 94 کدام گزینه رو برای استقرار خود انتخاب کرده اید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
پرونده ویژه
آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین